In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2019 03 26, antradienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2008-07-24 16:24
Sensacijos tęsiasi: "Abipus sienos" - per LNK
Naujojo LNK sezono sensacijos tęsiasi - nuo rudens sezono publicistinė laida "Abipus sienos" bus rodoma per LNK. Viena populiariausių ir ilgiausiai Lietuvoje transliuojama publicistinė laida "Abipus sienos" prieš dvylika metų savo gyvavimo istoriją pradėjo būtent LNK.
"Dar rodoma per LNK laida "Abipus sienos" buvo pripažinta įvairių televizijų publicistikos konkursų nugalėtoja, apdovanota V.Kudirkos premija . Ir štai po dešimtmečio ji vėl savo namuose ir pasirengusi naujam darbo etapui. Laukėme šio sugrįžimo, nes mums svarbu būti televizijoje, kuri stipriausia publicistikos srityje", - sako laidos prodiuseris Virginijus Gaivenis.
"Abipus sienos" žurnalistai paprastai imasi labai aštrių ir skandalingų temų. Iš kitų ji išsiskiria tuo, kad profesionaliai analizuoja organizuoto nusikalstamumo problemas. Laida jautriai ir suprantamai pateikia žurnalistinių tyrimų metu surinktą informaciją, taip pelnydama žiūrovų pripažinimą ir populiarumą.
"Tai laida, neretai atsidurianti visuomenės dėmesio centre, iššaukianti diskusijas ir pritraukianti ugnį. Tačiau tvirtai stovinti ant kojų, turinti savo tvirtą charakterį ir nepadailintą darbo stilių", - sako laidos vedėjas Giedrius Leškevičius.
Žurnalistų komandoje - ne tik patyręs prodiuseris Virginijus Gaivenis, bet ir laidos vedėjas Giedrius Leškevičius, redaktorė Diana Mundrienė, operatorius Nerijus Baniūnas. Laidą rengia prodiuserių kompanija "Virginijaus studija".
Publicistinė laida "Abipus sienos" - nuo naujojo LNK sezono.

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.