In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2019 04 26, penktadienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2009-10-26 07:02
"Veidaknygėje" atsirado lietuviškas puslapis karaokė gerbėjams
Sveiki,
šį pranešimą per visuomenei.lt Jums siunčia Vytautas Juzėnas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų atstovybė
\"Veidaknygėje\" atsirado lietuviškas puslapis karaokė gerbėjams
2009-10-26 03:31:10 [Laisvalaikis, Pramogos]
Jau seniai laikas pripažinti, jog daina lietuviams yra neatsiejama gyvenimo dalis ir bėdoje, ir džiaugsme. Kaip antai, "Ant kalno mūrai" kartais padeda kilnoti stikliuką, o "Žemyn upe" smagiai praleisti laiką draugų būryje, tačiau visos šios garsiai baubiamos dainos, kurios atliekamos buriu - iki šiol vis dar neužleidžia vietos solo dainavimo formai — karaokė, kuri skinasi kelią, priešingai, tarkim, nuo Latvijos, į lietuvio širdį labai nedrąsiai.

Pati karaokė atsirado ne taip ir neseniai, deja, jos išradėjas nėra žinomas, todėl karaokė istorija daugiau legendų, o ne tikrų faktų rinkinys. Kalbama, kad buvo 1971 metai. Kalbama, jog veiksmo vieta — vienas iš Japonijos miestelio Kobe, esančio Kansai regione, barų.

2002 metais Amerikoje net 80 proc. padaugėjo karaokė parduodamos aparatūros, Lietuvoje beveik niekas nepasikeitė. Nors 2003 metai buvo vadinami karštos karaokė plitimo tendencijos metais, Lietuvoje neįvyko jokios revoliucijos — karaokė barai kaip grybai po lietaus nedygo, o "baliuose" tebeskambėdavo chorinė "Po stikliuką", o ne solinė "Laužo šviesa".

Galbūt lietuvis kuklesnis, ir paklausęs, kaip klaikiai baubia jo kolega (bendrakursis, bendradarbis, kaimynas ir t. t.) nebesiryžta lipti ant scenos. O gal lietuviui įprasta slėptis už kitų nugarų, ir jis mieliau dainuoja su visais kartu? O gal mes neturime gražių dainų, kurias norėtume dainuoti? O gal...

Dabar, 2009 metais, yra puikus metas parodyti, jog Lietuvoje karaokė nėra jau tokia nepopuliari. "Art & Consulting Projects", viena iš nedaugelio šioje srityje dirbančių įmonių, nusprendė suburti karaokė gerbėjus, viename iš socialinių tinklų \"Facebook.com\" (dar kitaip - \"veidaknygėje\").

"Pirmiausia kilo idėja sugriauti šį kvailą mitą, jog Lietuvoje karaokė nėra pakankamai mėgiama ir viskas prasidėjo - sukūrėme naują terpę savo klientams, taip suteikdami galimybę, prisijungti prie vis didėjančio karaokė gerbėjų puslapio, kuriame galima susipažinti, bendrauti tarpusavyje, dalintis įspūdžiais, nuotraukomis, ieškoti naujausios informacijos karaokė tema.", - džiaugiasi idėjos autorius Laurynas Boguševičius.

Prisijungti prie Karaokė puslapio, gali paspaudęs žemiau ęsančią nuoroda:
http://www.facebook.com/pages/Vilnius-Lithuania/Karaoke/149205692797?

Laurynas taip pat užsiminė ir apie jau rytoj vyksiantį Karaokės vakarėlį Vilniaus senamietyje įsikūrusiame bare - restorane "The Dubliner", kuris šio antradienio vakarą žada sušildyti karaokė dainomis. Vakaro bonusas - po kiekvienos dainos karaokė vedėjas dainuojančiam padovanos po shot\'ą, tad su kiekviena daina bus ir šilčiau, ir smagiau! Renginio nemokamas. Pražia - 20 val.

---

Laurynas Boguševičius
El. paštas: laurynas.bogusevicius@acprojects.lt
Telefonas: +370 614 81811
--
\"Art & Consulting projects\"
Jono Basanavičiaus g. 29a -35,
03103 Vilnius, Lietuva
Tel./Faks.: +3705 265 0061
***
Visuomenei.lt už pranešimo turinį neatsako, už jį atsako informaciją pateikęs asmuo.
Jūsų klausimų ar pasiūlymų dėl visuomenei.lt naujienų laukiame elektroninio pašto adresu info@visuomenei.lt

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.